USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta Tamandare Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta

ex. Flat Studio Em Tamandaré Carneiros Pe Mare Alta

Rezerwacja online
2026-08-24
2026-08-25

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

9

Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta

 Wi-Fi
 Darmowy parking
 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Sao Jose Church, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Igreja Velha de São Pedro znajduje się 1 km od tego apartamentu. Praia de Tamandare też jest blisko, 150 m stąd. Do centrum Tamandaré można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Capela de São Benedito leży w 7 km.

Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta oferuje również aneks kuchenny. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym jacuzzi i prywatnemu basenowi kąpielowemu, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Odpoczywającym ten apartament oferuje jacuzzi. Na miejscu jest dostęp do basenu.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Darmowy parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:00
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta?

    Na miejscu Goście Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi.
  • Czy Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta obejmuje kuchnię?

    Tak, Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta oferuje aneks kuchenny.
  • Czy Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta ma basen?

    Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta dysponuje basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-24
2026-08-25

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Flat Studio Em Tamandare Carneiros Pe Mare Alta, Brazylia

Rua Hermes Samico, 85 Flat/Apartamento, Tamandaré, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelempernambuco.com

All rights reserved